LOADING

Type to search

Solo Dios basta!

zafor hasan 2 grudnia 2014
Share

A miało być tak pięknie… Mąż już śpi :( A szkoda, bo lubię się w Niego wtulić wieczorem, porozmawiać, poopowiadać o dzisiejszych sprawach, może nawet razem posłuchalibyśmy O. Szustaka na koniec dnia… Ale nic to, córeczka długo zasypiała…już nic nie zrobię, sama posłucham.

Zanim zaparzyłam pachnącą herbatę karmelową, zjadłam jeszcze pół pudełka ptasiego mleczka… (no wiem, wiem, masakra..), przejrzałam oszałamiające ofertę zabawek na allegro dla moich trzech chrześniaczek. Oczywiście – trudny wybór, przynajmniej co trzecia z nich to absolutny must have, nawet dla mnie, która jestem raczej obcykana w świecie zabawek przy posiadaniu czwórki własnych dzieci. No i standardowo wyświetliły się reklamy… Brązowe kozaki (skąd oni wiedzieli że marzą mi się nowe??!! tamte stare już takie zniszczone, naprawdę, ale żebym choć hasło gdzieś wpisała!! umysły już skanują, czy co? ) i do tego takie, że aż serce ściska… No dobra.., na razie je sobie odpuszczam, miały być rekolekcje.

No to wchodzę. No…! Wchodzę przecież!! Ale czemu nic się nie pojawia na ekranie? No co jest? Za długa odpowiedź serwera… ? Przykro nam… Nie ma O. Szustaka. I jeszcze jedna próba i kolejna … i nic. Miało być „żeby Łaska siadła”, a tu serwery siadły… I nie ma romantycznego wieczoru we dwoje ☺. Próbuję przez stacje7. .i tez nic nie widzę. …. I w końcu po wyczerpujących i bezskutecznych próbach taka myśl ulotna… Z dzisiejszych rorat z moimi dziećmi: „Solo Dios basta” Bóg Sam wystarczy….. No właśnie…. Teoretycznie – SOLO DIOS BASTA.

Witajcie w adwencie.

Tags:
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

You Might also Like

8 Komentarzy

 1. Pingback: aralen 2 mg
 2. Pingback: cost of clomid
 3. Pingback: zanaflex 50
 4. Pingback: shark tank keto
 5. Rafał Krysztofczyk 10 grudnia 2014

  Mam dobry dzień, to już drugi radosny i mądry artykuł. Jak ja Pani zazdroszczę, ja mam tylko dwoje i raczej już ich nie usypiam, ale jak się doczekam wnuków to zobaczymy kto kupi więcej zabawek.

  Odpowiedz
  1. Nieboska Madzia 11 grudnia 2014

   O tak. Swoje to się kocha, ale wnuki….. :)) Dziękuję :) I pozdrawiam!

Leave a Reply