LOADING

Type to search

Ręce opadają

zafor hasan 13 stycznia 2014
Share

Jeszcze parę lat temu, kiedy słyszałem powyższe słowa Pisma, byłem przekonany, że taka sytuacja nie dotyczy za bardzo naszego kraju, a w dodatku jest zapowiedzią wydarzeń czasowo bardzo odległych – ot po prostu – jakaś daleka przyszłość… Hm… Errare humanum est.

Dzisiaj, kiedy tematem dyżurnym i powtarzanym w mediach z uporem maniaka stała się dyskusja o ideologii gender, zastanawiam się, co lub kto kieruje tymi ludźmi, którzy pozbawieni racjonalnych argumentów z wielką determinacją i butą starają się przeforsować swoje śmiercionośne pomysły. Szkoda nawet czasu i sił, by zastanawiać się nad postulatami tej ideologii, która rozlewa się w naszym kraju niczym odrzańskie wody w czasie pamiętnej powodzi. W przypadku powodzi udało się jednak – dzięki zjednoczeniu ludzi – usunąć tragiczne skutki i wrócić do normalnego życia. W przypadku ideologii gender – mam wrażenie, że fala kulminacyjna dopiero zbliża się do naszego kraju.

Przerażający jest cynizm i arogancja tych ludzi, którzy z uśmiechem na twarzy wmawiają społeczeństwu, że Kościół jest przewrażliwiony, rodzice rozhisteryzowani, a społeczeństwo w znakomitej większości zacofane i zamknięte na europejsko-zbawcze nowinki. Wnikliwy obserwator tej całej medialnej wrzawy może też mieć wrażenie, że jedynymi osobami, które starają się w mediach bronić chrześcijańskiej wizji człowieka i jego seksualności, są ks. Dariusz Oko i posłanka Kempa. Te osoby w ostatnim czasie poddawane są brutalnej krytyce i wystawione na szydercze ataki, oraz tendencyjnie zadawane pytania. Dobrze, że mogliśmy niedawno wysłuchać w Kościołach listu pasterskiego dotykającego tego problemu, ale przecież nie wszyscy zdeklarowani katolicy byli w niedzielę w kościele. Myślę, że mądre i racjonalne argumenty wychodzące z ust biskupa obecnego w telewizyjnym studiu ostudziłyby nieco chamskie często zapędy genderowców, feministek czy samych prowadzących program.

Obudźmy się, bo właśnie realizowany jest w Polsce scenariusz francuski – najpierw atak na Kościół i pokazanie Kościoła jako siedliska pedofilii, potem wprowadzenie całej gamy szatańskich pomysłów do szkół i przedszkoli, zalegalizowanie związków jednopłciowych, odebranie Kościołowi prawa do krytyki w imię rzekomego przykrywania problemu pedofilii… Co dalej? Pedofilia kazirodcza? Uznanie heteroseksualnych za chorych i nieprzystosowanych do warunków kulturowych?

Chrońmy nasze dzieci przed zwierzęcą seksualizacją, interesujmy się programami realizowanymi w naszych przedszkolach, komentujmy nieludzkie inicjatywy na portalach społecznościowych, pokazujmy nasze piękne, Bogiem silne rodziny w społeczeństwie. Nie zgadzajmy się na deprawację i deprecjonowanie wartości życia i osoby ludzkiej. Rodzina to siła, której ONI nie znają, nie doświadczyli sytuacji, kiedy rodzice budzą się rano w łóżku w obecności przytulonych i słodko chrapiących dzieci. Można wtedy zobaczyć szczęśliwe oczy swoich dzieci… mimo zamkniętych powiek… Mamo, Tato… dziękuję. Wy wiecie za co…

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Leave a Reply