LOADING

Type to search

Share

Dostałam Skarb !… Wychodząc z Rossmanna ;) Przyznaję. „Ciepnęłam” w kąt po powrocie do domu. Aż tu nagle, robiąc porządki rzuciłam okiem na okładkę… Jakoś dziwnie błogo mi się zrobiło, jak to zobaczyłam i przypomniała mi się piosenka przedszkolaka…

 

Powodów, żeby być misiem jest wiele i każdy z misiów, które pamiętam miał swoje misowe „ misje”, od Misia Uszatka, Koralgola, Yogiego i Bubu, przez Troskliwe Misie i Gumisie, a na Kubusiu Puchatku skończywszy. Ale ta zdecydowanie mnie najbardziej kręci! Ba! Mogę nawet w niej uczestniczyć!

Okazuje się, że Fundacja TVN „Nie jesteś sam”, Rossmann i Allegro „zatrudnili” misie do akcji „Podaruj misia temu, kogo kochasz”, żeby wesprzeć Klinikę  Rehabilitacji Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi (szczegóły: ->Walczymy o pieniądze na remont kliniki rehabilitacji ). Misiowe fatałaszki „fafa rafa” ;) zaprojektowali w tym roku: La Mania, Gosia Baczyńska, Bohoboco oraz Paprocki & Brzozowski.

Czas na update misiakowego świata. Zapraszam na podsumowanie misowych dam i ich kreacji. Która najbliższa sercu?

Misia Nina

kuba_wesolowski

Uwielbia długo spać. Czasem ciężko ją dobudzić, ale kiedy już wstanie z łóżka zaraża wszystkich swoją energią, bo Nina to miś wysportowany. Do tej pory trenowała: skoki do łóżka, bitwę na poduszki i łaskotanie na czas. To ostatnie wychodzi jej najlepiej. Ninę najłatwiej rozpoznać po tym, że w jej towarzystwie wszyscy się uśmiechają.

Design (projekt La Mania) : Nasza Nina występuje w najmodniejszych kolorach zimy oraz nadchodzących świąt, czyli w bieli i złocie. Myślę, że każda mała dziewczynka (i nie tylko ;) chciałaby się do niej przytulić.  

 

Misia Gosia piotr_polk

„Dzień bez kokardy, to dzień stracony” – to główne motto Gosi. Najczęściej swoją kokardę w kolorze czarnym (bo czarny pasuje do wszystkiego) zakłada wybierając się w odwiedziny do kuzynki – misia Beti. Razem spacerują lub spędzają czas na oglądaniu bajek. Gosia lubi także turlać się po dywanie, jeść czekoladę i śpiewać głośno wesołe piosenki.

Design (projekt Gosi Baczyńskiej): Misia została ubrana przeze mnie w strój z kolekcji „I Feel Love”, bo misie są przecież do kochania! Ma białą bluzkę i granatową plisowaną spódniczkę. Odstępstwem od tradycji są tkaniny powlekane folią PCV, które w połączeniu z klasyczną wełną zdradzają, że misia pochodzi z początku XXI wieku.

 

Misia Beti

jaroslaw_kuzniar

To miś o niezwykłej mocy. Główną misją Beti jest niesienie szczęścia, radości i poczucia bezpieczeństwa, dlatego najbardziej na świecie lubi się przytulać, ale równie dużą przyjemność sprawia jej bycie przytulaną przez innych. Całkiem niedawno Beti stała się elegantką. Gustuje w granatowych spódniczkach i sweterkach z dużą literą B. Zna się na modzie jak żaden inny miś.

Design (projekt Bohoboco) : Beti jest misiem o niezwykłej mocy – to elegantka o wielkim sercu. Jej misją jest niesienie szczęścia, radości, poczucia bezpieczeństwa, pomocy. Misia wykonano z wełny i pianki neoprenowej. Chcieliśmy, aby był miękki i przyjemny w dotyku, żeby dzieci nie mogły przestać się do niego tulić. Jesteśmy dumni, że możemy brać udział w akcji „Podaruj misia”.  

 

Misia Krysia

zbigniew_luczynski

Wielka romantyczka. Cały swój wolny czas spędza czytając wiersze, patrząc w niebo i licząc gwiazdy. Często prowadzi też długie rozmowy z Beti. Ponieważ Krysia lubi być na bieżąco z najnowszymi trendami modowymi, rozmowy toczą się głównie wokół tematu ubrań, falbanek i ulubionego koloru Krysi – różowego. Krysia skrycie marzy o tym, żeby kiedyś przejść się po wybiegu podczas pokazu mody.

Design(projekt Paprocki & Brzozowski) : Nadaliśmy Krysi charakter modowy. Użyliśmy romantycznych falbanek oraz intensywnej fuksji – zgodnie z najnowszą wiosenno-letnią kolekcją. Włożyliśmy w każdego misia odrobinę naszego serca i mamy nadzieję, że będą się cieszyły dużym powodzeniem młodszych i starszych dam.

( Źródło: Skarb ROSSnet.pl + Facebook: Kup misia TVN)

Lubię twórcze prezenty, które jednoczą, budują wartość dodatnią i otwierają na wzajemność. Uświadamiają mi, że każdy dzień jest prezentem, a człowiek darem. Sami sobie nie jesteśmy w pełni sobą. To co jednym brakuje mają drudzy, a i ci drudzy tylko dzieląc się dobrami, pomysłami nie marnują ich, nie kolekcjonują, ale mogą służyć. Tylko człowiek przy człowieku staje się pełniej sobą. Człowiek człowiekowi jest potrzebny.

P.S.

A misie? Misie są dostępne na podarujmisia.allegro.pl lub w sieci sklepów Rossmann.
To co? Podarujesz misię? …Tylko którą? ;)

 

mise

Tags:

75 Komentarzy

 1. Pingback: rodnoe-kino-ru
 2. Pingback: filmgoda.ru
 3. Pingback: video
 4. Pingback: film.8filmov.ru
 5. Pingback: web
 6. Pingback: gidonline
 7. Pingback: movies
 8. Pingback: Ukraine-war
 9. Pingback: stats
 10. Pingback: site
 11. Pingback: Ukraine
 12. Pingback: War in Ukraine
 13. Pingback: bucha killings
 14. Pingback: bit.ly
 15. Pingback: psy
 16. Pingback: Link
 17. Pingback: 2propagation
 18. Pingback: 3genoese
 19. Pingback: netstate.ru
 20. Pingback: Psikholog
 21. Pingback: hdorg2.ru
 22. Pingback: hd-tor-2022
 23. Pingback: film-tor-2022
 24. Pingback: 01211
 25. Pingback: 3NOZC44
 26. Pingback: 3Hk12Bl
 27. Pingback: SHKALA TONOV
 28. Pingback: D6tuzANh
 29. Pingback: qQ8KZZE6
 30. Pingback: DPTPtNqS
 31. Pingback: psy online
 32. Pingback: projectio
 33. Pingback: irida-design.ru
 34. Pingback: vkl-design.ru
 35. Pingback: designmsu.ru
 36. Pingback: design-human.ru
 37. Pingback: YA-krasneyu
 38. Pingback: designchita.ru
 39. Pingback: FILM
 40. Pingback: Netflix
 41. Pingback: ivanesva
 42. Pingback: Xvideos
 43. Pingback: TopGun2022
 44. Pingback: 9-05-2022
 45. Pingback: gRh9UPV
 46. Pingback: filmfilmfilmes
 47. Pingback: mazhor4sezon
 48. Pingback: latisse eyelash
 49. Pingback: mulnupiravir
 50. Pingback: baricitinib moa
 51. Pingback: buying nolvadex

Leave a Reply