LOADING

Type to search

„Okruchy” ojca Adama Szustaka na Wielki Post

zafor hasan 8 marca 2019
Share

Właśnie zauważyłam, że moją wielkopostną tradycją stało się sięganie po ojca Adama Szustaka:)

Nie jestem jego regularną słuchaczką, nawet nie subskrybuję langusty na palmie, bo w codziennym zabieganiu umknęłaby mi połowa tematów. Ale kiedy zbliża się Wielki Post, jakaś dobra dusza kieruje mój wzrok w stronę you tube…

Tym razem podjęliśmy decyzję by wędrować z księdzem Adamem Szustakiem całą rodziną. Ciekawe doświadczenie, bo słucha go widownia od lat 5 do 41. A że tym razem są to ćwiczenia z konkretnymi zdaniami, np. zaświadczyć o Panu Bogu w miejscu pracy, szkole, po obejrzeniu odcinka wymieniamy się wrażeniami. Jedni komentują: „… ale jak ja mam to zrobić?”. Inni działają: szybka wrzutka na Instagram (@kosmos_nie_rodzina) przemyśleń ze środy popielcowej.

Może na ten wpis trafi zabiegana mama albo zapracowany tata, który chciałby w Wielkim Poście zadbać o ducha swojej rodziny, a nie ma na to pomysłu (bo przecież są tacy dzielni ludzie, którzy sami szykują zadania wielkopostne dla bliskich!)? Dla tej pierwszej grupy „Okruchy” na you tubie mogą być pomocą, drogowskazem, podpowiedzią. Czymkolwiek, co sprawi, że Wielki Post wyróżni się od okresu zwykłego. A to już będzie dużo!

Tags:
Następny artykuł

1 Komentarzy

Leave a Reply