LOADING

Type to search

O jednym takim, co ukradł dwa czerwone tulipany

Magdalena Pawlica 21 maja 2019
Share

Prawdziwa miłość wymaga poświęceń takim tokiem myślenia prawdopodobnie kierował się mężczyzna, który chciał obdarować ukochaną czerwonymi tulipanami…

Do niecodziennego zdarzenia doszło 25 kwietnia w Łowiczu. Zgłoszenie o uszkodzeniu szyby w kwiaciarni w centrum miasta dotarło do łowickiej policji około godziny dziewiętnastej – mówi Urszula Szymczak, oficer prasowy Policji w Łowiczu.

Gdy policjanci pojechali na miejsce okazało się jednak, że ze środka zniknęły tylko dwa czerwone tulipany. 26 kwietnia kryminalni zatrzymali sprawcę tego włamania. Jak się okazało był to 23-letni mieszkaniec powiatu zgierskiego. Tłumaczył policjantom, że kupił swojej ukochanej bukiet żółtych tulipanów. Niestety ich kolor nie spodobał się kobiecie, przez co odmówiła ich przyjęcia. Chciał naprawić swój błąd i kupić inny kolor kwiatów, ale jak się okazało pobliska kwiaciarnia była już zamknięta. Postanowił więc wybić szybę w oknie i zabrać 2 czerwone tulipany. Łączna wartość strat spowodowana jego działaniem to 600 złotych.

Mężczyźnie za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Następny artykuł

Leave a Reply