LOADING

Type to search

O Bogu i życiu w muszce i kapeluszu

Magdalena Pawlica 25 kwietnia 2016
Share

Jest mi miło poinformować, że moja półroczna praca pisania wreszcie zaowocowała ukończoną książką.

okł2To zbiór myśli i rozważań opartych na Słowie Bożym, do którego — jak wierzę — czytelnicy i czytelniczki będą co jakiś czas wracać. Może komuś, kto po niego sięgnie, pozwoli on zbliżyć się do Boga, poznać Go, zaprzyjaźnić się z Nim i co najważniejsze — uwierzyć w Niego jako Zbawiciela.

Jesteście przyjaciółmi moimi, jeśli czynić będziecie, co wam przykazuję. (J 15,14)
Dochód z książki przeznaczony jest na działalność naszego Centrum Chrześcijańskiego, a w szczególności na świetlicę dla dzieci z którymi pracujemy.Cena to 15 zł + koszty przesyłki.

Książkę można zamawiać pod adresem email: [email protected] lub kupić w księgarniach. Dostępna również jest w wersji e-książki

www.Publio.pl

www.ravelo.pl

www.lideria.pl

www.ibuk.pl

www.Legimi.pl,

empik.com

gandalf.com.pl

www.virtualo.pl

Ps: pierwsze dwa rozdziały zawierają kilka informacji o mnie i moim życiu .

Tags:

You Might also Like

1 Komentarzy

  1. Dominik Paweł Kucza 16 grudnia 2020

    UWAGA!
    Ostrzegam wszystkich przed osobą Sławomira Ciesiółki z Inowrocławia.
    Poznałem tego człowieka bliżej w ośrodku terapeutycznym w którym był on opiekunem. Zostałem tam przez niego publicznie i celowo, z premedytacją znieważony. Po mojej reakcji na to zdarzenie i w wyniku jego manipulacji zostałem z tego ośrodka usunięty. Z tego co wiem ofiarą jego działań padły również jeszcze inne osoby. Na szczęście Sławomir Ciesiółka nie jest już obecnie terapeutą, a w zasadzie był nim tylko formalnie, bo faktycznie nie nadaje sie do tego. Uważajcie na niego, bo człowiek ten uważa się za chrześcijanina i dziwnym trafem jest pastorem- myslę, że jest to efekt jego manipulacji, a ja miałem niestety okazję poznawać tego człowieka bliżej przez okres 9 miesięcy i nie tylko poprzez ładne gadanie za kazalnicą, ale zwłaszcza w zwykłym, codziennym działaniu.

    Odpowiedz

Leave a Reply