LOADING

Type to search

Moje dane osobowe

zafor hasan 11 października 2017
Share

Rodzice ochrzcili mnie 17 kwietnia tamtego roku. Przy okazji również wyszło, że zapisano aż 3 (troje) rodziców chrzestnych!

Patron: św. Józef

 

Urodziłam się 19 marca 1949 r. i byłam pierworodnym dzieckiem moich śp. Rodziców: Tata miał wówczas 42 lata, Mama 27 lat.

 

Ten dzień tamtego roku to była środa.

 

Urodziłam się tamtej środy o godzinie 3 po południu!

 

Byłam pierwszym niemowlęciem spośród 1000 porodów odebranych przez Położną, która i mnie pomogła przyjść na ten świat z woli Bożej i PIERWSZYM urodzonym w czepku.

 

 

Ten czepek moja śp. Ukochana Mama przechowywała w jedwabnej chusteczce. Kiedy po śmierci mojego Ukochanego Taty „likwidowałam” wraz z Mamą Rodzinny Dom, Mama wyciągnęła to malutkie zawiniątko z pietyzmem i tam był taki proszek. Mama postanowiła spalić, jak święty obrazek. Ta scena była moim udziałem…

 

W księgach parafialnych zapisano mnie pod numerem 100! Ta informacja wyszła przy okazji, gdy chciałam się dowiedzieć daty mojego chrztu św., aby odpowiedzieć na apel Ojca Św. Benedykta XVI.

Ustaliłam: Rodzice ochrzcili mnie 17 kwietnia tamtego roku. Przy okazji również wyszło, że zapisano aż 3 (troje) rodziców chrzestnych!

Mama już po śmierci Taty opowiadała mi, że tzw. chrzciny (moje) na wsi, gdzie się urodziłam i mieszkałam lat 18, trwały 7 dni… Tata się bardzo cieszył – na Jego pogrzebie Znajomy, żegnając Tatę w imieniu Mieszkańców tarnobrzeskiej ziemi, powiedział m.in., iż największym marzeniem Taty było założenie RODZINY!

 

Ukończyłam jeden fakultet – medycynę – z wyróżnieniem w 1973 r. Na trzech innych się uczyłam, ale nie ukończyłam (prawo, dziennikarstwo i filozofia).

 

Wartości, które mają wartość TRWAŁĄ w moim życiu: Prawda, Uczciwość, Piękna Miłość.

 

Ludzie, którzy mnie dobrze poznali, mówią, że jestem DOBRYM człowiekiem…[Recenzent]

 

Recenzent- nie znam osobiście, znam z sieci. Były Dyrektor Departamentu Nauki w MON, usunięty przez ówczesnego Min. Obrony Narodowej B. Komorowskiego za namolne zgłaszanie nieprawidłowości sp. Pro civili. Od tamtej pory bezrobotny (wysłał 1800 CV-bez reakcji). Ojciec 5-ga dzieci

Tags:

You Might also Like

Leave a Reply