LOADING

Type to search

Marsz dla życia

Marsz dla życia

Magdalena Pawlica 5 czerwca 2019
Share

Marsz dla życia i rodziny w Łomży

Już niedługo w wielu miastach Polski przejdą Marsze dla życia i rodziny. Taki pochód odbędzie się również w Łomży. Jak informuje Bp Tadeusz Bronakowski w Komunikacie Wydziału Duszpasterstwa Rodzin zamieszczonym na stronie Diecezji Łomżyńskiej „Marsze te są organizowane w celu publicznego świadectwa o podstawowych wartościach, jakimi są: ludzkie życie oraz małżeństwo i rodzina oparta na małżeństwie kobiety i mężczyzny”.

Marsz podobnie, jak w innych miastach kraju, przejdzie pod hasłem „Polska rodziną silna”, co ma stanowić świadectwo przywiązania do podstawowych wartości życia społecznego. W organizację zbliżającego się wydarzenia zaagażowane są ruchy, współnoty, parafie i organizacje z całej diecezji łomżyńskiej. Organizatorzy marszu zapowiadają wiele atrakcji dla uczestników w tym gier i zabaw dla dzieci oraz całych rodzin.

W treści komunikatu czytamy, że do udziału w tegorocznym Marszu, który odbędzie się już 9 czerwca zaproszony jest każdy „kto szanuje, broni, troszczy się i docenia życie ludzkie od poczęcia do naturalnej śmierci, a także pragnie silnych i zdrowych rodzin”.

Tags:
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

You Might also Like

Leave a Reply