LOADING

Type to search

JaYestem – inicjatywa ewangelizacyjna

zafor hasan 5 lipca 2020
Share

Przed kilkoma miesiącami, gdy strach przed koronawirusem się nasilał, a nasze życie społeczne i religijne zastygło postanowiliśmy wyjść z nową inicjatywą – JaYestem. My, czyli grupa osób ze Szkoły Nowej Ewangelizacji w Częstochowie i Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie

O czym mowa?

Pewnie w pierwszej kolejności trzeba wspomnieć o stronie internetowej JaYestem.pl na której znajduje się konkretna ścieżka 8 kroków, w trakcie których można usłyszeć niezwykłe świadectwa oraz odpowiedzieć na nie swoją decyzją. Brzmi tajemniczo? Niech ta „tajemniczość” zaintryguje do odwiedzenia strony i poznania Boga, który jest!

Strona JaYestem.pl przez 3 miesiące zyskała prawie 18 tysięcy wyświetleń. To dla nas bardzo ważny wynik, bo potwierdza, że słowa usłyszane na modlitwie („Ja Jestem„) miały i mają swoje miejsce w Bożym planie. Ponadto, na naszych portalach w mediach społecznościowych (Fb i Insta) codziennie publikujemy grafiki, które korespondują ze słowem Bożym liturgii danego dnia.

Jednak to nie wszystko!

W ostatnim czasie ponad 500 osób zapisało się do inicjatywy D.A.R. (czyli Drogi Absolutnie Rewelacyjnej). Ten projekt JaYestem to cykl 9-ciu spotkań składający się z około 30-minutowego filmiku oraz materiałów do pracy na cały tydzień. Ta internetowa droga to nic innego jak odkrycie Kogoś, kto kocha nieustannie.

Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że D.A.R. powinien trafić do kolejnych osób, dlatego już wkrótce ruszą kolejne edycje niezwykłych spotkań Drogi Absolutnie Rewelacyjnej.

Dlaczego informacja o tym projekcie znalazła się tutaj?

Najzwyczajniej w świecie „nie możemy nie mówić tego, cośmy widzieli i słyszeli” (Dz 4,20). Projekt JaYestem dotarł do wielu osób i daje odpowiedź wielu świadectw, a przede wszystkim pokazuje nam – ekipie JaYestem – że On jest i chce działać w tym projekcie i w naszym życiu.

Dla Ciebie!

Pośród różnych newsów tego świata TEN ciągle elektryzuje, wywołuje radość i nienawiść równocześnie. Nie jesteśmy profesjonalistami, ale pasjonatami. Wszyscy razem tworzymy Kościół Katolicki. Wszyscy to znaczy Ci, którzy dla Ciebie nagrali swoje historie. Ci, którzy dla Ciebie stworzyli grafiki. Ci, którzy dla Ciebie od podstaw zbudowali tę stronę i Ci, którzy dla Ciebie zgodzili się promować tę inicjatywę. Robimy to wszystko ze względu na Tego, który dla Ciebie umarł, zmartwychwstał i żyje.

Zapraszamy Cię do śledzenia JaYestem.pl

Następny artykuł

3 Komentarzy

  1. Pingback: keto diet wiki
  2. Marta 6 lipca 2020

    Byłam! Super pomysł, piękne świadectwa. Dziękuję

    Odpowiedz

Leave a Reply