LOADING

Type to search

Jak wysłać faks z iPhone’a

Magdalena Pawlica 1 listopada 2021
Share

Nowe technologie wyróżniają obecnie społeczeństwa, ponieważ oferują usługi, które wymaga społeczeństwa. Fax online jest dobrym przykładem, ponieważ zapewnia nową technologię, która daje swoim użytkownikom wiele przydatnych funkcji, które nie są dostępne z konwencjonalnymi faksami.

Po pierwsze, z faksem internetowym, nie ma potrzeby zakupu nowych dostaw ani urządzeń. Jest to wygodne i oszczędne. Nie ma potrzeby dokumentów, atramentów, tonerów lub urządzenia faksowego. Nie trzeba również instalować ani kupić Dedykowana linia telefoniczna do korzystania z faksu online, co zwykle kosztuje dużo.

Po drugie, niektóre firmy nadal używają faksów z powodu problemów z bezpieczeństwem dokumentów. Tradycyjne faksy są wysyłane przez linie telefoniczne, ponieważ są one postrzegane jako bezpieczniejsze. Jednak jest to niewłaściwy widok Są krobisto bezpieczniejsze wysyłane przez faks online.

Co więcej, jedna z najbardziej istotnych rzeczy o faksu online jest przenośna, korzystając z Internetu do wysyłania lub odbierania faksów. Zawsze, gdy jest dostęp do Internetu lub danych komórkowych za pośrednictwem iPhone’a lub dowolnego smartfona, faks internetowy będzie płynnie działać. Po podpisaniu UP dla danego dostawcy online, urządzenie mobilne lub komputer zostanie podłączony do sieci Web do faksu.

W ten sposób, z usługą faksową online, iPhone można zmienić w idealnej maszynie do faksu kieszonkowego, które można włożyć w dowolnym miejscu, który sprawia, że ​​Twoja lokalizacja jest niezależna.

Wyślij faks z iPhone’a
Krok 1. Pobierz i zainstaluj faks Dingtone na swoim iPhonie.
Pobierz aplikację Fax z App Store na swoim iPhonie i pomyślnie zainstaluj go.
Krok 2. Wypełnij numer faksu odbiorców, lokalnych lub międzynarodowych.
Krok 3. Dodaj arkusz pokrywy do pliku faksu wskazujące podstawowe informacje o faksie.
Krok 4. Zeskanuj plik z kamerą internetową na iPhone lub bezpośrednio dołącz plik w Cloud lub Third-Party File Storage Services, takich jak Doc Google do faksu.
Krok 5. Postępuj zgodnie ze źródłami Edycji i podglądu, a będziesz mógł faksować swój plik z iPhone’a.

1 Komentarzy

  1. gateio 29 maja 2023

    I have read your article carefully and I agree with you very much. This has provided a great help for my thesis writing, and I will seriously improve it. However, I don’t know much about a certain place. Can you help me? https://www.gate.io/zh/signup/XwNAU

    Odpowiedz

Leave a Reply