LOADING

Type to search

Tags: , ,

Grzech jest czadowy!

zafor hasan 11 kwietnia 2016
Share

„Barka załadowana węglem stała na rzece. Jeden z marynarzy zameldował kapitanowi, że zaczynają nabierać wody…

…ten jednak odprawił go. Marynarz jeszcze kilkakrotnie ostrzegał kapitana, on jednak nie reagował. W końcu barka zaczęła tonąć. Kapitan rozkazał ludziom zejść do łodzi ratunkowej. Kiedy zajęli miejsca, powiedział:

– Widzicie , mówiłem wam, że jest dużo czasu.

Potem wyjął nóż, żeby odciąć linę łączącą jego szalupę z barką. Upadł  z okrzykiem przerażenia- lina okazała się żelaznym łańcuchem.”

handcuffs-921290_1920

Podobnie my sami, budzimy się zbyt późno i okazuje się, że grzech jest przywiązany do nas żelaznym łańcuchem. A może my do grzechu?

2 List do Tymoteusza – Paweł zachęca w nim  Tymoteusza, aby pozostawał oddany dla Chrystusa i aby trwał w doktrynie, która była mu zwiastowana. Przypomina również, aby unikał bezbożnych wierzeń i praktyk, aby nie popadł w czynienie bezprawia. W czasach ostatecznych będą zarówno nasilone prześladowania jak i odstępstwa od wiary chrześcijańskiej . Paweł kończy gorącą prośbą do wierzących, aby stali niezachwianie w wierze i ukończyli swój bieg zwycięsko.

Kościół który nie mówi o grzechu,  Kościół który nie potępia grzechu, Kościół który nie wspomaga grzeszników  to nie Kościół, to  Klub dla Ciebie.

Duch Święty położył mi na sercu,  aby w miesiącu kwietniu głosić Boże Słowo

na temat: Grzechu.

Bo jak przeczytałem na jednym z demotywatorów – „GRZECH JEST CZADOWY”

Bo tak samo jak czad niepostrzeżenie wchodzi w nasze wnętrze, zatruwa je, niszczy i zabija!

Ps: za kilka dni  dalsza część :-)

Tags:
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

You Might also Like

Leave a Reply