LOADING

Type to search

Co w maju?

Magdalena Pawlica 1 czerwca 2016
Share

Miesiąc maj już prawie za nami – miesiąc bardzo obfity w wydarzenia.

imagesPierwszy weekend maja to czas wypoczynku i usługi w Nowym Targu. Poznałem tam wspaniałych ludzi służących Bogu. Piękne widoki naszych polskich gór oraz piękny, błogosławiony czas modlitwy z braćmi i siostrami z Centrum Chrześcijańskiego „Otwarte Drzwi”.

Kolejne wydarzenie, jakie przyniósł maj to spotkanie z Gunarem Nilsenem z Norwegii, który jest misjonarzem i prezesem organizacji „New Life Mission – Aid”. Organizacja ta zajmuje się prowadzeniem sierocińców i szkół w Kenii. Człowiek pełen wiary i ufności w Boga.  Podczas spotkania w naszym Centrum, kiedy Gunar modlił się o osoby, Bóg uzdrowił człowieka mającego problemy z kręgosłupem.  Człowiek ten akurat przebywał w jednym z inowrocławskich sanatoriów. Postaram się umieścić filmik z wizyty Gunara w naszym Kościele.  Duch Święty działał również podczas niedzielnego nabożeństwa, które było przepełnione obecnością Boga. Wspaniały czas, kiedy to Boża łaska wylewała się na naszą społeczność.

W Dzień Matki, 26 maja, część naszego zboru wyjechała do Dąbia, miejscowości oddalonej od Inowrocławia o 20 km, na piknik Kościoła. Pan Bóg pobłogosławił wspaniałą pogodą oraz dobrym czasem modlitwy, zabawy oraz grillowania. Dziękuję Jezusowi, że postawił w mojej służbie tak wspaniałych ludzi, z którymi chce się spędzać każdą  chwilę.

Krótka relacja z pikniku

 

Tags:
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

You Might also Like

Leave a Reply