Życiowa inauguracja

Życiowa inauguracja

Działanie przez wydarzenia? Dla Niego nie ma nic niemożliwego!

Przeżyłam już w swoim życiu kilka inauguracji. Tegoroczne, wywarły na mnie ogromny wpływ, mimo, że wszystko zapowiadało się tak zwyczajnie – nowy rok, to tylko nowe przedmioty i trochę zmienione obowiązki. Jednak tym razem do mnie dotarło, że nie może być tak samo. Trzeba coś w sobie zmienić! Trzeba zacząć się rozwijać! Stąd też pomysł z zapisaniem się do Akademii Dziennikarstwa – by podszlifować swoje humanistyczne zdolności.

Chociaż to miał być zwykły kurs, to już po pierwszym spotkaniu mogę stwierdzić, że taki nie będzie! Kurs prowadzony przez PWTW  to miejsce, w którym mogę otwarcie mówić o Bogu i dzięki temu widzę, że On mnie przez niego przeprowadzi. Od momentu pierwszego zjazdu dostrzegam Jego namacalną troskę o moje codzienne sprawy. Dostaję nową pracę z dnia na dzień (mimo, że nie zaczęłam jeszcze jej szukać), znajduję czas na każdy obowiązek, a nawet na spotkania ze znajomymi.  Przechodnie na ulicy odwzajemniają mój uśmiech, a inni wychodzą z pomocną dłonią przy niesieniu zakupów!

On po prostu przy mnie jest i każdego dnia pokazuje, jak cudowne jest moje życie, gdy zmienię w nim perspektywę patrzenia – z mojej na Jego.

Co prawda zdaję sobie sprawę z tego, że to dopiero początek nowej przygody, jednak już teraz wiem, że ten rok będzie wyjątkowy, będzie czasem pracy nad sobą i zdobywaniem kolejnych umiejętności. Będzie to moja życiowa inauguracja ze zwykłego życia, na te w pełni wykorzystywane!

 


Przeczytaj także

Magdalena Terlecka
Napisane przez Magdalena Terlecka

Uśmiechnięta, młoda finansistka, którą pasjonuje świat marketingu i reklamy. Na co dzień związana z Ruchem Światło Życie, odkrywa świat wyśpiewując mu kolejne melodie i zatrzymując czas w kadrze. Chętnie gra w planszówki, czyta kryminały i pije kawę w doborowym towarzystwie!

Nikt nie dodał komentarza. Bądź pierwszy!

Jeszcze nikt nie skomentował tego postu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz