LOADING

Type to search

Wiosno, nadejdź już proszę

zafor hasan 5 marca 2018
Share

Ahoj kochani !

To mój pierwszy post na blogowni Stacji7. Bardzo mi miło,że zostałam blogerką portalu Stacja7. Postaram się w miarę często coś pisać. Ten blog będzie trochę o wszystkim. Jednak posty o charakterze chrześcijańskim i tylko chrześcijańskim będą na moim drugim blogu : www.bog-w-mniejszym-miescie.blogspot.com. Zatem nie przedłużajmy i zapraszam na pierwszy wpis.

Od soboty zmagamy się z mocnym mrozem. Tak mocnym,że nawet ciepłe rajtki pod spodniami nie pomagają. Wczoraj poszłam na Gorzkie Żale do kościele i możecie mi wierzyć albo nie,ale w kościele było cieplej niż na dworze. Jak wyszłam z kościoła to tak dostałam zimnym powietrzem w twarz,że wróciłam do domu.

W zeszłym roku o tej porze było już ciepło, prawie 20 stopni na plusie, słońce pięknie świeciło, wszystko budziło się do życia. Aż chciało się wyjść chociaż na krótki spacer. Ale no cóż, musimy jakoś przetrwać do środy, ponieważ wtedy mróz odpuści,a od czwartku ocieplenie.

Ja osobiście chciałabym już wiosnę, pójść z pieskiem na dłuższy spacer by mógł pohasać w parku. Ale jeszcze trochę i nadejdą cieplejsze dni. Wprawdzie w marcu też może być mix pogodowy, jednak żyję nadzieją na piękną i ciepłą wiosnę.

Następny artykuł

Leave a Reply