LOADING

Type to search

RÓŻAŃCEM w ABORCJĘ!

Magdalena Pawlica 3 października 2014
Share

Święty Jan Paweł II stawał po stronie Życia i bardzo mocno ukochał sobie modlitwę różańcową, mówił, że różaniec to skarb, który trzeba odkryć.


W sierpniu ubiegłego roku postanowiłam zapoczątkować całoroczną, międzynarodową akcję modlitewną „Różaniec dla Życia – Rosary for Life”. Doszłam do wniosku, że samo nagłaśnianie problemu jakim jest aborcja to tak naprawdę bardzo mało i postanowiłam podjąć konkretne działania w celu obrony ŻYCIA. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, także ze strony mediów. Została poparta przez „Stację 7” oraz akcję „Nie wstydzę się Jezusa”, a wywiad ze mną ukazał się na portalu „Nasz Dziennik”. Pełna zapału postanowiłam ruszyć z drugą edycją, uderzyć ze zdwojoną siłą i zaangażować jeszcze więcej osób w modlitwę :)

Jako, że październik to szczególny miesiąc modlitwy różańcowej, mocno zachęcam aby otoczyć modlitwą dzieci zagrożone aborcją. Jeśli nie jesteś wstanie modlić się na różańcu  przez cały rok zrób to chociaż w tym miesiącu :)

Więcej informacji o akcji znajdziecie na moim blogu oraz na oficjalnej stronie na facebook’u. Wszystkie potrzebne linki znajdują się w mojej biografii. Jeśli masz pytania napisz do mnie maila ([email protected]) – odpowiem ;)

Tags:

Leave a Reply