Krótki list do pani Cecylii

Krótki list do pani Cecylii

Szanowna Pani Cecylio,

Jest Pani dla mnie kolejnym dowodem na istnienie PANA BOGA !

 

Jest Pani Tytanem Modlitwy, Niesienia Trudów Cierpienia i Realizacji Woli Bożej.

 

Gdyby zaginęły wszystkie Ewangelie na świecie, a przeczytałabym krótką historię Pani życia, powstałaby Najprawdziwsza Ewangelia.

 

Chciałabym Pani, Pani Cecylio bardzo serdecznie podziękować za DAR postawy w znoszeniu Cierpień. Jest Pani Wielka ! Tak Wielka !

 

Proszę mnie nie posądzać o patos, są Sprawy Akcentujące Postawy wobec bezmiaru Cierpienia, które Pani tak dzielnie znosi.

 

Chciałabym Panią poznać i porozmawiać z Panią, chociaż 15 minut.

Proszę mi podać swój adres, jeśli to możliwe. Wiem, że nie ma Pani czasu na pisanie, ale ufam że Dobry Bóg sprawi, że będę mieć Pani adres. Przemieszczam się po Polsce od czasu do czasu i może uda mi się Panią zobaczyć.

 

Postaw tak Bezgranicznie ufających Bogu i Niezłomnych wobec Potęgi Cierpienia, a jednocześnie Realizujących WOLĘ BOGA- wcale nie spotyka się zbyt często, a czasem wcale.

 

Pani Cecylio- postanowiłam włączyć Panią do Osób, o których pamiętam w mojej codziennej modlitwie. Ale czy ja cokolwiek Bogu będę umiała o Pani powiedzieć. Zresztą, myślę tak, ja będę Pana Boga prosić, aby dał mi taką ufność, jaką Pani posiada.

 

Z wyrazami głębokiego szacunku,

Józefa Panek

Przeczytaj także

JPanek
Napisane przez JPanek

Dr habilitowany nauk medycznych w zakresie chirurgii. Całe życie bezkompromisowo podporządkowane chirurgii. Słuźba drugiemu Człowiekowi- Potrzebującemu jest moją pasją i treścią życia. Nieustanne zdobywanie wiedzy jest czymś oczywistym w pełnieniu tak zasczytnej służby. Całe swoje zawodowe życie spędziłam w II Katedrze Chirurgii UJ CM. Moim Mistrzem i nauczycielem był znakomity, genialny chirurg -prof. dr Jan Oszacki- Twórca metabolicznej szkoły chirurgicznej w powojennej Polsce. Pracowałam również w PAN z również wybitnym chirurgiem powojennej Polski- prof. dr hab. med, Janem Nielubowiczem. Przez 10 lat pracowałam na recz Osób Bezdomnych w Krakowie w ramach wolantariatu. Wiedzę zdobywałam także w dobrych ośrodkach medycznych za granicą, w tym w USA i Niemczech.

Nikt nie dodał komentarza. Bądź pierwszy!

Jeszcze nikt nie skomentował tego postu. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz