LOADING

Type to search

Jak zaplanować swój dzień, aby przyniósł jak najwięcej korzyści?

zafor hasan 23 lutego 2019
Share

 

 

maxresdefault

W tym artykule podzielę się z Wami moimi wskazówkami odnośnie do tego jak zaplanować swój dzień, aby przyniósł Wam jak najwięcej dobrego i byście wyciągnęli z niego jak najwięcej.

1. Wstań od razu, nie przestawiaj budzika!

Ważne jest to, aby wstać od razu gdy zadzwoni budzik a nie odkładać tego na później. Gdy nastawiamy sobie kolejną drzemkę to zwykle bywa tak, że nie kończy się na jednej i przez to się rozleniwiamy.

2. Zaplanuj sobie dzień krok po kroku!

Gdy już uda Ci się wstać z łóżka i zaparzyć poranną kawę to zaplanuj sobie dzień. Najlepiej wypisać sobie w punktach wszystko to co chcemy w danym dniu zrobić i powiesić na lodówce lub też w innym widocznym miejscu.

3.Co masz zrobić jutro zrób dziś!

Nie ma co odkładać ważnych rzeczy na ostatnią chwilę, ponieważ często bywa tak, iż nie udaje nam się zrealizować zaplanowanych działań a później mamy wyrzuty sumienia i narzekamy że wszystko jest do bani.

4. Uwierz w siebie!

Nigdy się nie poddawaj, mimo przeciwności losy dalej idź do przodu!

Nie zawsze w życiu jest kolorowo ale najważniejsze jest to jak do niego podchodzimy. Ważne jest, aby ciągle iść pod wiatr i nie przejmować się opinią innych ludzi. Często jest tak, że negatywne opinie wypowiadają Ci ludzie którzy nic nie robią tylko wegetują i myślą co by tu zrobić aby uprzykrzyć komuś życie. Grunt to obrać sobie jasny cel i do niego dążyć.

5. Obierz sobie realny cel!

Niezwykle ważne jest to, aby oszacować własne możliwości a nie je przeceniać. Gdy nabierzemy sobie zbyt wiele obowiązków to możemy im nie podołać a to w rezultacie nas zniechęci do działania i porzucimy swoje plany a nie o to przecież chodzi, prawda?

Także do boju i nie poddawajcie się!!!

Leave a Reply