LOADING

Type to search

Zaproszenie z Domu św. Jana Pawła II na sobotnią Mszę Św. o uzdrowienie

Paulina 22 stycznia 2016
Share

Jutro, czyli w sobotę 23 stycznia o godzinie 17 Msza Św., którą sanktuarium św. Jana Pawła II odprawi ks. Jan Reczek posługujący modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie wewnętrzne, a potem nabożeństwo.

zdjecie (6)

Fot. P. Biegaj

Te szczególne spotkania modlitewne będą odbywać się w każdą czwartą sobotę miesiąca z wyjątkiem Wielkiego Postu i wakacji, z okazji Roku Miłosierdzia. Uzdrawiająca moc Boga dotyczy przede wszystkim ludzkiej niemocy, niezdolności do czegoś, zniewolenia w działaniu. Zwłaszcza niezdolności do otwarcia się na więcej wiary i łaski w swoim życiu duchowym.

Ta niemoc, ostatecznie duchowa, najczęściej związana jest z jakąś niedyspozycją psychiczną albo fizyczną. Chory w takim rozumieniu człowiek musi nie tylko chcieć uzdrowienia, ale przede wszystkim chcieć, aby to Chrystus, nikt inny go uzdrowił.

Będzie tego chciał wierząc, że Chrystus w swojej obecności na sposób ludzki, z duszą i ciałem, ale przecież jednocześnie jako Bóg, może to naprawdę zrobić. Co potwierdzić mogą osoby, które doświadczyły Jego uzdrowienia, w tym i ja. Co do Mszy Św. z nabożeństwem uzdrowienia, ich szczególna forma nie dodaje nic do Liturgii. Jest raczej dla nas, dla dodania nam wiary, bo tylko ona jest warunkiem tego, że cud się stanie.

http://www.sanktuariumjp2.pl/2-uncategorised/673-nabozenstwa-z-modlitwa-o-uzdrowienie-i-uwolnienie

Tags:
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

You Might also Like

Dodaj komentarz