LOADING

Type to search

Pełni pasji rozpoczęli nowy rok w Akademii Dziennikarskiej

JPanek 11 października 2017
Share

Inauguracja roku akademickiego na podyplomowym studium w Akademii Dziennikarstwa w Warszawie.

Biorący udział w kształceniu się na przyszłych dziennikarzy stanowią bardzo zróżnicowany “skład”. Od bardzo młodych osób poczynając, którzy dopiero co zdali maturę i szukają tak naprawdę swojego miejsca w życiu, poprzez posiadających już jakiś wyuczony zawód, w którym chyba nie do końca odnaleźli siebie. Są i przybysze zza granicy, którzy w różnie odległej przeszłości, opuścili ojczysty kraj. Są i tacy, którzy pragną posiąść elegancję we własnej ekspresji w otaczającej rzeczywistości.

I jestem ja – osoba spełniona w sensie zawodowym, chociaż w moim przypadku twierdzę, że to nie zawód a posługa drugiemu człowiekowi,  która nie zna ograniczeń własnej słabości i czasu. Co więcej, to coś wybrałam podobnie, jak wielu moich kolegów zupełnie dobrowolnie. Nikt poza lekarzem tak naprawdę nie może stwierdzić, iż przynajmniej czasem było się w życiu pożytecznym.

Dlatego, że pomimo upływu lat i jednak spadku zasobów sił i zdrowia, odczuwam ciągły apetyt na wiedzę tak, jak przed laty, kiedy dokonywałam świadomie wyborów w moim życiu. Żelazna wola i wewnętrzna dyscyplina, też nieodzowne w chirurgii, którą uprawiałam czynnie przez lat 40, z pewnością pomogą mi zrealizować moje zamierzenie.

Atmosfera zajęć bardzo przyjazna. nauczyciele o wysokiej kulturze osobistej, pełni taktu i elegancji zarówno w byciu, jak i obyciu. Czy można chcieć więcej?

Tags:
Następny artykuł

Leave a Reply