LOADING

Type to search

Kic, kic do piekła

kedzierskimichal 10 marca 2013
Share

Autentyk z megasklepu:
– Krzysiek, Krzysiek! Krzysiek!!! No chodźże, bo już trzeba dzieciom wybrać prezenty na zajączka!
To co sobie pomyślałem i myślę nadal, przefiltrowane z przekleństw będę musiał zdać Bogu na kolanach w konfesjonale. Za nerwowy jestem. Bo nie rozumiem. Chodził kiedyś po ziemi Bóg-Człowiek, nauczał, wybawił nas od śmierci wiecznej, jest z nami cały czas, kocha nas i pomaga nam. Proste, piękne, cóż chcieć więcej?

Ale ludzka wyobraźnia nie zna granic. 31 marca dzieci będą szukać w wielu europejskich domach prezentów od jakiegoś zajączka. Zwierzak ma być symbolem witalności, płodności i odrodzenia. Bo ktoś go widział kicającego na wiosnę i stwierdził, że ten oto będzie symbolem odrodzenia. Fiu, fiu – rzeczywiście idealny kompan Jezusa Chrystusa. A za kilka lat… – Mamo, tato… kto to jest ten pan na obrazku obok kochanego zajączka, co przynosi prezenty?

Moje dzieci też otrzymają prezenty. Ale z okazji zwycięstwa Jezusa Chrystusa nad śmiercią. Będziemy się cieszyć w gronie rodzinnym, że dzięki miłości Boga po ziemskim życiu znowu się spotkamy i razem z Nim będziemy jeszcze szczęśliwsi. Ciekawe, jaką przyszłość dla swoich wiernych przygotował zajączek?

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Dodaj komentarz