LOADING

Type to search

Boże Słowo zmienia serce

Magdalena Pawlica 4 września 2015
Share

 „Im bardziej zniszczone są strony twojej biblii, tym nowsze jest twoje serce”

481693_3095299757474_1515158_n

Kiedy wydaje Ci się, że Twoja służba dla Pana nie ma sensu. Brak efektów podpowiada Tobie o nieskuteczności, a Słowo Boże stało się suche i zmurszałe. Zastanawiasz się co zrobić, aby ożyło? Odpowiedz jest prosta, zacznij je czytać częściej, kilka razy dziennie,
Niech kartki Twojej biblii będą zniszczone, sfatygowane, bo „im bardziej zniszczone są strony twojej biblii, tym nowsze jest twoje serce”.

Powiedz ludziom, że odkryto na jakimś pustkowiu żyłę złota, to żadna armia świata nie zdoła powstrzymać przybyszów ze wszystkich stron świata. Ludzie ruszą na poszukiwanie skarbów, nie bacząc na niebezpieczeństwo, przepełnieni nadzieją, że to właśnie im się poszczęści.

Psalmista w 119 psalmie pisze, że poznanie Boga jest cenniejsze niż wszystkie skarby na ziemi, bo czyni człowieka  mądrym. Powinniśmy szukać Boga tak, jak ludzie światowi zabiegają o bogactwo tego świata.

Ps.119, 97-98 (BT)

„Jakże miłuję Prawo Twoje: przez cały dzień nad nim rozmyślam.  Twoje przykazanie uczyniło mnie mędrszym od moich wrogów, bo jest ono moim na wieki”.

Blog Pastora

Tags:

You Might also Like

Leave a Reply