LOADING

Type to search

Tags:

A na niebie Bóg obrazy maluje….

Magdalena Pawlica 11 marca 2015
Share

Oglądaliście film „Niebo istnieje naprawdę”? Była tam taka scenka, kiedy matka malucha zwraca uwagę,że syn patrzy w niebo nieustannie…

Pomyślałam 0 a ja patrzę? Następnego ranka spojrzałam…musiałam wziąć  komórkę i złapać ten „moment”, bo wydawało mi się,że „Anioł leci do słońca” :) poślizgiem na kolanach. Rockowe ujęcie.

Teraz patrzę coraz częściej,Bóg jest najlepszym malarzem. Każdego dnia coś dla nas maluje ale my tego nie dostrzegamy. Któż z malarzy odważy się powiedzieć, że ma taki talent? Ciemnym wieczorem lubię spojrzeć na gwiazdy. Zatrzymać się na chwilę…

SAM_2517

Wyobrażałam kiedyś sobie, że na nocnym niebie widzę dużo mieszkanek, a w nich pozapalane światła. Księżyc zaś był oknem w domu Boga, pomyślałam wtedy – Tato, jeszcze nie śpisz?

Dlaczego tak nisko patrzymy? Tylko przed siebie… Zawsze mam czas do refleksji, kiedy jadę na Mszę do Półczna. W połowie drogi jest długi prosty odcinek na końcu którego końcu przez dobre parę minut widzę tylko niebo. Zawsze piękne, niezależnie od pogody. Poszukaj takiego miejsca, z którego widać najwięcej albo choć na chwilę podnieś głowę w stronę słońca. Poczujesz radość a dusza zacznie śpiewać:”Oto jest dzień, oto jest dzień, który dał nam Pan „.

Tags:
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Leave a Reply